Vianočný futbalový turnaj 2018

 

Vianočný futbalový turnaj

 

V čase vianočného voľna, dňa 29.12.2018 sa na našej škole v spolupráci s  FK Melčice- Lieskové/Považan Ivanovce uskutočnil  7.ročník futbalového turnaja starších žiakov Pyroslovakia cup.

Turnaja sa zúčastnili mužstvá: Futbalová škola R.Hanka ,Horná Poruba, mužstvo Kočoviec, Lednických Rovní, Selca a samozrejme  domáce mužstvo  ZDŽ Melčice-Lieskové/Ivanovce.

 

Jednotlivé mužstvá si prišli zmerať sily so svojimi rovesníkmi. Víťazom turnaja sa stalo  mužstvo Futbalovej školy Róberta Hanka, na druhom mieste skončili Lednické Rovne a pekné tretie miesto obsadilo naše domáce mužstvo ZDŽ Melčice-Lieskové/Ivanovce. Všetci boli odmenení  hodnotnými cenami.  Našim žiakom srdečne blahoželáme k ich umiestneniu a úspešnej reprezentácii našej školy.

Nad turnajom prevzala  záštitu hráčska agentúra Stars and friends a firma Pyroslovakia. Hodnotné vecné ceny pre najlepších hráčov  a pre prvé tri mužstvá venovala hráčska agentúra Stars-Friends pod vedením Karola Csonta, ktorá sa venuje vyhľadávaniu mladých futbalových talentov na celom Slovensku i v celej Európe.

Spestrením turnaja bolo exhibičné stretnutie  pozvaných hostí – aktívnych mladých futbalových  hráčov, mládežníckych reprezentantov Slovenska, ktorí si zahrali aj s našimi hráčmi.  Našich mladých futbalistov prišli podporiť: hráč reprezentácie U 19 Patrik Myslovič /MŠK Žilina/,

 

                                                        Matej Moško /MŠK Žilina/,

 

                                                        Marián Tandara /MŠK Žilina/,

 

                                                        Lukáš Skovajsa /AS Trenčín/,

 

                                                        Martin  Šulek – kapitán reprezentácie do 20 rokov /AS Trenčín/ a

 

                                                        hlavne súčasný  reprezentant Slovenska Matúš Bero , v súčasnosti pôsobiaci v holandskom futbalovom klube Vitesse Arnhem.

 

Dúfame, že aj v budúcnosti sa na našej škole uskutočnia podobné úspešné športové akcie, na ktorých si žiaci zašportujú, spoločne  zasúťažia a osobne sa stretnú so svojimi futbalovými vzormi.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

Vydané dňa: 16.01.2019 Rubrika: Články Pridať na Facebook

ZŠ Melčice-Lieskové