Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas - regionálna súťaž

 

Recitačná súťaž Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas

 

V stredu 27. septembra 2017 sa regionálnej súťaže v prednese slovenskej rozprávky s názvom Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas zúčastnili dve žiačky našej školy – Izabela Pavlíková zo VI.B triedy a Veronika Kuchtová zo VII.B triedy.

 

 

Obe žiačky zodpovedne reprezentovali našu školu, za čo si s rozprávkou Samuela Czambela Janko Polienko vyslúžila Izabela Pavlíková krásne 2. miesto vo svojej kategórii.

 

                                                                                                                                                                                                                        Srdečne blahoželáme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vydané dňa: 28.09.2017 Rubrika: Články Pridať na Facebook

ZŠ Melčice-Lieskové