Súťaž v recitácii Hviezdoslavov Kubín

Tak ako každý rok, opäť sa na našej škole konalo okresné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín. Súťažiť v recirácii svojich prozaických ukážok a básní prišli víťazi z jednotlivých obvodných kôl a predviedli pred porotou veľmi pekné výkony. Po skončení súťaže navštívili i Pamätnú izbu nášho rodáka Jána Smreka v obci a prezreli si aj našu obnovenú školskú knižnicu s čitárňou. Všetkým sa u nás páčilo a s priebehom i organizáciou súťaže boli nadmieru spokojní. Dúfame, že o rok budú medzi súťažiacimi aj niektorí z našich nádejných recitátorov, a budú tak môcť i oni reprezentovať našu školu.

Oceneným víťazom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

Foto z akcie si môžete prezrieť v školskej galérii.

PRIDAT FOTO

Vydané dňa: 21.05.2008 Rubrika: Články Pridať na Facebook

ZŠ Melčice-Lieskové